Několik VMware ocenění pro AUTOCONT v Česku i na Slovensku

Ostrava (květen 2021) - S menším zpožděním tak, aby mohla předávat ocenění osobně, udělovala společnost VMware ceny nejlepším partnerům roku 2020. Společnost AUTOCONT získala v ČR a SR několik významných ocenění.

Spolupráce mezi společností VMware a AUTOCONT se v posledních letech dynamicky vyvíjí v České i Slovenské republice. AUTOCONT byl nyní oceněn partnerem roku 2020, jak v ČR, tak i v SR, navíc jsme získali v ČR i ocenění za dosažení již druhého vysokého certifikačního statusu v oblasti Master Services Competency – vedle Data Center Virtualization doplnil i oblast Network Virtualization (NSX).

Získaná ocenění

Zástupcům společnosti AUTOCONT předávali ocenění VMware channel manager Kamil Ševčík a nový VMware ředitel pro ČR a SR Vlastimil Horák. V České republice jsme byli vyhlášeni jako partner roku 2020 v oblasti Hybrid Cloud a na Slovensku v oblasti Data Center Virtualization.

Velké poděkování za nestandardní práci v nestandardním roce patří mnoha našim obchodním a technickým specialistům. Moc nás těší i důvěra našich zákazníků.

Naše kompetence

AUTOCONT je držitelem mnoha VMware kompetencí v oblasti virtualizace datacenter, networkingu, digital workspace i cloudu. Splnil již i dvě kompetence na úrovni Master Services, kterými VMware zákazníkům demonstruje nejvyšší schopnosti svých partnerů v oblasti poskytování služeb. Díky vysokým certifikačním statusům získává pro projekty u svých zákazníků výborný přístup k obchodní i technické podpoře výrobce na té nejvyšší úrovni ze strany nadnárodních odborníků VMware. Zákazníci tak mají u projektů se společností AUTOCONT garanci nejvyšší možné péče.

„V posledních dvou letech pracujeme velmi intenzivně na dalším rozvoji know-how a dalších kompetencích VMware. A s rozvojem obchodní spolupráce přichází zajímavé projekty," uvedl Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AUTOCONT.

Chcete více informací?