Techfórum 2019 bylo plné cloudu a významných oznámení k novým službám k dané oblasti

Ostrava (září 2019) – V polovině září se v prostorách Hotelu Zámku Valeč konal 6. ročník konference TechFórum společnosti AUTOCONT. Konferenci navštívilo s velkým zájmem rekordních 400 účastníků, IT manažerů a specialistů.

Další ročník konference TechFórum, který proběhl 12. září 2019, se konal již tradičně v příjemném prostředí Hotelu Zámku Valeč. Tuto mimořádnou akci si nenechalo ujít 400 IT manažerů, specialistů a odborníků od technologických partnerů i zástupců AUTOCONTu. Hlavními tématy dne byla IT infrastruktura částečně či zcela v cloudu, kybernetická bezpečnost a užitečné podnikové aplikace.

V dopoledním programu se s vizemi, trendy i průzkumy představili zástupci hlavních partnerů, společností Cisco (Roman Janovič), Dell EMC (Luděk Šafář), Hewlett-Packard Enterprise (Jan Joska) a Fortinet (Ondřej Šťáhlavský). Dopolední program byl obohacen o reference a zajímavé poznatky zákazníků AUTOCONTU, o své zkušenosti se podělily společnosti Dr. Max, Fiege a Kofola. Zástupci vedení AUTOCONTu, Jaroslav Biolek a Martin Stejskal komunikovali významná oznámeni, a to novou službu pleAzureStack dceřiné společnosti DataSpring a akvizici společnosti Cloud4Com.

V odpoledních blocích hovořili specialisté AUTOCONTU a světových lídrů o řešení a službách ve spojení s produkty technologických partnerů – Cisco, HPE, Dell EMC, Fortinet, AT&T Cyber Security, HP, IBM, Microsoft, ServiceNow, Veeam, VMware. Večer hosty potěšila přítomnost nejlepší biatlonistky české historie, Gábiny Koukalové, která se stala i tváří nového vydání magazínu www.acelita.cz a program zpestřila i svítící taneční show s dalšími hudebními vystoupeními.

„Historicky největší účast i velmi kvalitní hodnocení návštěvníků konference zavazuje do budoucna. Věříme, že této akce se sdílením trendů od našich specialistů i zástupců světových lídrů i zkušeností od zajímavých českých zákazníků inspiruje a vytváří nová témata ke komunikaci s našimi stávajícími i budoucími zákazníky,“ komentuje konferenci Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing ve společnosti AUTOCONT.

Do you want more information?