Práce specialistů AUTOCONT pro CzechTrade oceněna v celosvětové soutěži o nejlepší weby

Londýn (duben 2019) - Ocenění "Site of the Year" získal projekt redesignu web stránek společnosti CzechTrade od AUTOCONTu.

V celosvětové soutěži implementací platformy Kentico pro správu obsahu a tvorbu webových stránek ovládl kategorii „Best Government and Municipal Site“ projekt redesignu web stránek společnosti CzechTrade a získal tak ocenění „Site of the Year“.

CzechTrade je agenturou na podporu exportu podřízenou Ministerstvu průmyslu a obchodu. Cílem agentury je rozvíjet mezinárodní obchod a vzájemnou spolupráci mezi českými a zahraničními subjekty.

Kentico CMS je systém pro správu obsahu a vytváření i správu webových stránek, s pobočkami ve Spojených státech, Velké Británii a České republice a více než tisíci partnery v osmdesáti zemích. Každoroční soutěž „Site of the Year“ hledá nejlepší implementace v různých kategoriích zaměření.

Implementační tým AUTOCONTu dokončil na platformě Kentico redesign webů společnosti CzechTrade a jejich práce byla oceněna v soutěži, kde společnost Kentico vybere tři nejlepší implementace na celém světě, z každé kategorie, do hodnocení zapojí veřejnost i komisi technických specialistů Kentico a výsledkem hodnocení jsou pak vítězové v každé kategorii.

Jak vypadá výsledek práce týmu specialistů AUTOCONT si můžete prohlédnout zde: www.czechtrade.cz

Do you want more information?