Zdravotnictví

Naše tradiční a silné postavení v této oblasti je dáno širokým geografickým pokrytím trhu, zaměřujeme se na dodávky hw a sw i služby v oblasti IT infrastruktury. V posledních několika letech jsme realizovali i mnoho projektů zaměřených na budování systémů ochrany v oblasti kybernetické bezpečnosti nemocnic.

Řešení pro řízení přístupu uživatelů

Stále častěji je ve zdravotnických zařízeních skloňován pojem Identity Management – řízení přístupu uživatelů k aplikacím a informačním systémům. Pro tuto oblast jsme vytvořili a řadu let rozvíjíme systém pro řízení identit, který disponuje připravenými konektory pro nejrozšířenější nemocniční IS a aplikace českých zdravotnických zařízení.

Systémy pro rychlé a bezpečné procesy

Pro nemocnice též nabízíme řešení pro rychlé, efektivní a přitom bezpečné přihlašování zdravotnického personálu k počítačům a aplikacím ve spojení s technologií OneSign společnosti Imprivata.

Informační systémy pro zdravotnictví a lázeňství

Pro oblast zdravotnictví, privátních zdravotnických zařízení a lázeňství nabízíme také řešení informačních systémů. V této oblasti máme více dlouhodobých zákazníků a patřičné oborové zkušenosti.

Chcete více informací?