Průmysl, výroba

Průmyslové podniky čelí silnému konkurenčnímu tlaku. Aby v něm obstály, musí neustále inovovat své produkty a technologie a hledat cesty, jak optimalizovat provoz a zvyšovat efektivitu. Jedním z nástrojů, jak toho docílit, jsou informační technologie.

Naše přidaná hodnota

Právě zavádění a provozování užitečných informačních technologií je posláním AUTOCONTU. Pro naše zákazníky z oblasti průmyslu a výroby jsme více než IT firma se širokým záběrem, jsme dlouhodobým partnerem a snažíme se jejich podnikání zefektivnit.

Zkušenosti a reference

Máme rozsáhlé zkušenosti i reference a tím i schopnost řešit specifické požadavky zákazníků z různých oblastí. Dodáváme hardware a software, IT infrastrukturu, cloud služby, řešení a služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, outsourcujeme části či celé IT, poskytujeme služby poradenství i architektury IT.

Nabízíme řešení informačních systémů pro automobilový, strojírenský, elektrotechnický, potravinářský, stavební, zbrojní, spotřební, chemický i farmaceutický průmysl. Zakázkově a projektově orientovaným společnostem nabízíme řešení AC ProMIS.

Chcete více informací?