Banky a pojišťovny

Pro vybrané klienty z řad významných bank a pojišťoven jsme silným a stabilním dodavatelem hardvarových a softwarových řešení i různých typů aplikačních řešení.

Práce s dokumenty, workflow

Pomáháme zákazníkům snadno a přehledně pracovat s dokumenty a šetřit čas. Umožňujeme naplňovat princip elektronického oběhu dokumentů díky podpoře procesů a workflow v souladu s legislativou a za pomoci řešení na podporu důvěryhodného ukládání.Díky nabízeným řešením získávají společnosti kontrolu nad dokumenty a mohou ji využít pro podporu podnikání a výkonu klíčových činností. V dané oblasti jsme realizovali i řadu migračních projektů spojených s přechodem na nové technologie, nové verze vybraných produktů a migrací obsahu.

Práce se zákazníkem, digitální procesy

S inteligentními platformami Microsoft Dynamics 365 či Sitecore mohou společnosti z tohoto oboru nastavit zcela nový přístup k zákazníkovi, podpořit své pracovníky pomocí moderních digitálních nástrojů, zajistit soulad s normami a řízením rizik, ale také vytvořit a využít plnohodnotné digitální procesy pro optimální fungování. Více najdete na těchto www stránkách..

Chcete více informací?