Webová a portálová řešení

Snadná a efektivní podpora spolupráce a sdílení informací mezi zaměstnanci, partnery a zákazníky, to je stručná charakteristika přínosů nasazení webových a portálových řešení. Díky zkušenostem a kompetecím získaným díky realizacím mnoha projektů jsme ideálním partnerem v oblasti tvorby sofistikovaných webových stránek, intranetových a extranetových portálů, e-commerce B2B či B2C řešení.

Dodáváme ucelené služby od projektového návrhu, implementaci, atraktivní a zároveň praktický design až po individuální vývoj specifických přídavných funkcionalit a integraci. Jsme schopni nabídnout specialisty pro komplexní a rozsáhlé migrační projekty.

Intranetové portály

Přemýšlíte, jak v rámci organizace efektivně podpořit spolupráci mezi pracovníky? Řešíte jak jednoduše a bezpečně sdílet dokumenty? Hodláte elektronizovat procesy v organizaci?

Máme elegantní, jednoduchá a účinná řešení v podobě intranetových portálů. Díky řešení na principu Intranetu, podpořeného sadou osvědčených a jednoduchých miniaplikací získáte nástroj pro bezpečné sdílení informací a dokumentů napříč organizací. Intranet se stane prostředím, kde vaši zaměstnanci získají potřebné informace pro výkon činnosti, kde bude umožněna komunikace a interakce k daným tématům a díky sadě miniaplikací podpoříte a usnadníte výkon každodenních úkonů. Celé řešení je realizováno uživatelsky přívětivou formou, což umožní jeho snadné přijetí ve společnosti a rychlý proces zaškolení v oblasti obsluhy a práce s Intranetem a miniaplikacemi. V tomto produklistu "AC Portál pro školy" najdete příklad jednoho z našich řešení, zaměřeného na vzdělávací organizace.

Extranetové portály

Hledáte cestu snadné a rychlé výměny informací s vašimi partnery a spolupracovníky? Potřebujete vhodně nastavený komunikační kanál a prostředí pro bezpečnou práci s údaji jako jsou smlouvy, objednávky atd.? Vhodným řešením jsou extranetové portály. Zákazníkům i partnerům poskytuje tento druh portálů osobní prostor pro přístup k údajům a pro vyjádření důležitých podmětů. Jako B2B nástroj představují extranetové portály důležitou službu při výměně dat s distributory, dodavateli, externími obchodníky apod.

Dokážeme významně přispět zkušenostmi a předpřipravenými řešeními na osvědčených technologiích. Naše portálová řešení umožňují tvorbu efektivního komunitního webu pro vaše zákazníky i integraci s back office, kterou ocení především obchodní partneři.

Publikační systémy (CMS)

Pokud hledáte vhodné řešení pro potřeby efektivní aktualizace obsahu webových stránek, flexibilně reagovat na měnící se podmínky na trhu či pro schopnost dostát zákonným nařízením o přístupnosti a zveřejňování obsahu, pak jsou pro vás vhodná naše webová řešení založená na systémech pro správu obsahu (CMS - Content management systems). Díky nim můžete snadno spravovat obsah webu bez předchozí znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka.

Můžeme nabídnou specialisty s kompetencemi pro využití redakčního systému Kentico, který představuje celosvětově používanou platformu pro rychlý vývoj jednoduchých webových stránek i komplexních portálů. Současně nabízíme řešení využívající velmi silnou CMS platfomu Sitecore pro web content management, která umožňuje segmentovat, personalizovat a automatizovat váš digitální marketing napříč komunikačními kanály, společnostmi i zeměmi.

E-commerce řešení

Využijte našich mnohaletých zkušeností s budováním úspěšných e-commerce řešení. Poradíme Vám a společně najdeme nejvhodnější cestu ke splnění vašich obchodních cílů. Naše řešení stavíme na moderní digitální platformě Sitecore Experience Commerce, která na základě personalizace, segmentace a marketingové automatizace přináší prokazatelné navýšení konverzí.

Využíváme ale i další nástroje, které umí spolehlivě zakomponovat všechny off-line a on-line zákaznické kanály v rámci jedné digitální platformy. Všechny vaše prodejní kanály propojíme do spolehlivého centralizovaného řešení - omnichannel. Díky němu budete moci z jednoho místa spravovat obsah, řídit komunikaci se zákazníky nebo spravovat marketingové kampaně. E-commerce řešení také integrujeme s vaším firemním ERP řešením (Dynamics 365 i další).

Digitální obchodní strategie

​V životě i v byznysu je vždy dobré vědět, kam směřovat. Dlouhodobě vnímáme digitalizaci obchodních procesů jako konkurenční výhodu úspěšných firem. Správné nastavení a využití nových možností odbourá manuální práci a výrazně zvýší efektivitu. Používáme globálně úspěšnou digitální technologii Sitecore Experience Platform s nástroji pro segmentaci uživatelů, profilování obsahu napříč komunikačními kanály či marketingovou automatizaci.

Svěřte digitální obchodní strategii do rukou našich specialistů. Společně s vámi nastavíme obchodní cíle a navrhneme vám cestu, jak jich díky digitalizaci dosáhnout. Provedeme analýzu všech fází nákupního procesu (customer journey) a společně najdeme řešení, jak oslovit nejen zákazníky, kteří váš produkt potřebují, ale i ty, kteří o něm zatím jen přemýšlejí.

Chcete více informací?