Куди звертатися з даними і програмним забезпеченням компанії? І чому?

ХМАРОВЕ РІШЕННЯ ПРИНОСИТЬ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КЛАСИЧНОЮ РОБОТОЮ БІЗНЕС-ДОДАТКІВ У ВЛАСНОМУ ДАТА-ЦЕНТРІ АБО СЕРВЕРНІЙ КІМНАТІ.

Хмарні хороший приносить переваги

Зростаюче використання хмарових сервісів є беззаперечним світовим трендом. За принципом хмари працюють сервіси всіх технологічних гігантів сучасності, таких як Google, Microsoft, Apple або Amazon. Але це не означає, що компанія повинна мати мільярди доларів доходу, щоб зробити використання хмари вартим уваги. Навпаки. При використанні хмари в ділових цілях більше, ніж в будь-якій сфери, розмір не має значення.

Насправді, ми всі роками користуємося хмарою. І цілком можливо, що ми про це навіть не здогадувалися. Принцип роботи хмари полягає в тому, що дані зберігаються в зовнішньому дата-центрі з безперервним підключенням до Інтернету, і користувач може працювати з ними за власним бажанням щоразу, коли він перебуває в мережі. Так вони завжди працювали і до сих пір працюють електронні поштові скриньки або різні сервери для зберігання даних. Всі, напевно, пам'ятають обмеження даних цих сервісів.

Як технології швидко просунулися вперед а швидкість інтернет-з'єднання різко зросла, бар'єри скорочувалися, і сьогодні можливість використання хмари буквально необмежена. Так виникла ідея, чому б не перенести повні дані і програмне забезпечення компанії в дата-центри.

Чому? Парадоксально, але відповісти на питання, чому б цього не зробити, є набагато складніше. Якщо ви не компанія, яка здійснює митне оформлення біржових операцій і ви не вимірюєте швидкість реакції в наносекундах, сьогодні ви, мабуть, не знайдете відповідної причини.

Отже, чому?

Хмарні рішення приносить основні переваги перед класичною роботою бізнес-додатків у власному дата-центрі або серверній кімнаті. Дані у віртуальному приватному дата-центрі безпечніші, ніж на внутрішніх серверах завдяки фізичній безпеці та, можливо, шифруванню. Ви платите лише за ту ємність, яку дійсно використовуєте.

Доступ до своїх даних ви отримаєте з будь-якого місця і в будь-який час. У випадку  рішення в AC cloud гарантована доступність системи на 99,999%. Для переходу компанії na хмарне рішення не потрібна додаткова інфраструктура а також надаємо консультації для розробки оптимальних рішень і ми намагаємося максимально адаптуватися до індивідуальних вимог клієнта. Звичайно, місцева підтримка і спілкування чеською мовою доступні цілодобово.

Згідно з дослідження Євростату від  кінця 2020 року, лише 29% компаній у Чехії використовують хмару для зберігання даних. Це все ще менше, ніж у випадку з західноєвропейськими країнами і значно менше, ніж в країнах півночі Європи, де впровадження хмари становить до 70%. Робота з даними сьогодні - це те, що відокремлює успішні проекти від менш успішних, в основному за рахунок сегментації та маркетингових цілей.

Це є причиною того, що компанії не повинні упускати тенденцію переходу на хмарне рішення і використовувати це явище як конкурентну перевагу. Найсучасніші рішення доступні в Чехії. Технології AC хмари не мають собі рівних і перевищують стандарт Західної Європи. 

Навіть найменші компанії-виробники щодня працюють з даними. Надсилають електронні листи, ведуть облік клієнтів, видають виставлення рахунків, керують обліком та вирішують нарахування заробітної плати. Чим більша компанія, зростає тим потреба в структурованій роботі з даними, а то в геометричній прогресії.

В основному компанії мають три варіанти роботи з даними:

Залишити дані фрагментовані в пам'яті окремих пристроїв компанії.

Тимчасові витрати на відстеження будь-якої інформації є значними. Ризик крадіжки даних або повної втрати величезний і залежить від кожного співробітника, або його пристрою. Це буквально кошмар кожного ІТ-менеджера.

  1. Централізувати дані в корпоративному дата-центрі або серверній кімнаті. Дуже поширене рішення, що дозволяє обмінюватися даними і програмним забезпеченням з індивідуальними настройками прав користувачів. Проте він має безліч технологічних і особливо недоліків безпеки.

2. Централізувати дані в зовнішньому віртуальному приватному центрі обробки даних (тобто хмари).  

Ми переконані, що третій варіант з використанням сервісів AC хмар сьогодні може стати ідеальним рішенням для багатьох чеських організацій.

Do you want more information?