Віртуальний приватний центр обробки даних (vPDC)

vPDC

ПОСЛУГИ ВІРТУАЛЬНИХ ПРИВАТНИХ ЦЕНТРІВ ОБРОБКИ ДАНИХ ПРОПОНУЮТЬСЯ В НАСТУПНИХ ФОРМАХ: ПУБЛІЧНА CLOUD IAAS, СПЕЦІАЛІЗОВАНІ CLOUD ТА ГІБРИДНІ РІШЕННЯ IAAS. СКЛАД ПОСЛУГ VPDC ПОДІЛЯЄТЬСЯ НА КАТЕГОРІЇ МЕРЕЖА, СЕРВЕР, СХОВИЩЕ, РЕЗЕРВНЕ КОПІЮВАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Віртуальний СЕРВЕР

vServer (Віртуальний сервер) - це сервіс, що працює на корпоративному сервері blade з потужним рівнем віртуалізації VMware vSphere для досягнення абстракції, гнучкості та розподілу продуктивності сервера. Віртуальний сервер продукту, що надається в якості послуги, має точно визначені параметри продуктивності і SLA (Service Level Agreement), що описує гарантовану доступність послуг. Продукти типу vServer визначили кількість віртуальних процесорів (vCPU) і обсяг доступної оперативної пам'яті RAM. Параметр vCPU - це віртуальний процесор, що працює на одному фізичному ядрі процесора і гарантує продуктивність 1 ГГц (нормалізоване значення). Другий параметр - ємність оперативної пам'яті, яка задається в ГБ. У вартість продукту vServer входить до 10 віртуальних карт.

Продукт vServer можна розглядати як бездисковий сервер, до якого можуть бути приєднані віртуальні диски (vDisk, vSSD), замовлені клієнтом в якості додаткових продуктів. vServers, визначені таким чином, підключаються до визначених клієнтом віртуальних VLAN.

Завдяки віртуалізації сервера забезпечується послуга віртуального сервера з гарантованою продуктивністю процесора і обсягом пам'яті. У той же час технології VMware з високою доступністю (High Availability), VMware vMotion і планувальником розподілених ресурсів VMware (DRS) забезпечують багаторівневу доступність. Віртуальний сервер - це еквівалент фізичного сервера без дисків і операційної системи.

Для vServer програмне забезпечення Thales CTE можна придбати для шифрування цілих даних vServer з контролем шифрування та управління дешифруванням, повністю під контролем клієнта. Клієнт може використовувати виділений сервер управління ключами як віртуальний прилад у вигляді послуги безпосередньо в місці розташування клієнта.

Крім сервісу vServer, замовник може скористатися послугами винайму фізичного сервера. Фізичний сервер, що надається як послуга, точно дав параметри продуктивності, відповідні орендованому фізичному серверу.

Продукти Physical Server визначаються кількістю роз'ємів процесора, типом процесора, кількістю ядер процесора, тактовою частотою (ГГц), обсягом доступної оперативної пам'яті (ГБ) і, можливо, неформатованим розміром внутрішніх SSD (ГБ). У ціні сервера доступні до 56 віртуальних мережевих інтерфейсних карт (vNIC) і HBA (vHBA). Фізичний продукт Server без дисків, з внутрішніми SSD дисками або з підключеними виділеними дисками з дискового масиву (Продукти зберігання), замовлені клієнтом як додаткові продукти. Фізичний серверний продукт може бути підключений до визначених клієнтом віртуальних VLAN.

Віртуальний СХОВИЩЕ (STORAGE)

Продукти vStorage (віртуальний диск) є невід'ємною частиною будь-якої віртуальної інфраструктури. Для кожного створеного віртуального сервера замовник додає необхідну кількість віртуальних дисків з відповідними параметрами. Сервіс працює на підприємствах і системах зберігання середнього класу відомих виробників. Дані захищені технологією RAID і розділені на логічні блоки, доступні для віртуалізації гіпервізорів (що забезпечують управління пам'яттю і операції вводу-виводу), забезпечуючи віртуалізацію дискової системи на окремі продукти vDisk або vSSD. Кожен вид продукції vDisk відрізняється потужністю і експлуатаційними параметрами.

Ємність диска наводиться в ГБ і продуктивність в IOPS (кількість транзакцій дисків в секунду), де показник продуктивності вимірюється як максимальне середнє погодинне значення. vStorage і vDisk підключаються до продукції vServer, щоб відповідати експлуатаційним вимогам конкретного додатка клієнта. Послуга пропонується в наступних режимах:

 • vDisk - віртуальний диск з гарантованою доступністю, ємністю і продуктивністю,
 • vSSD - віртуалізовані SSD з високим відношенням продуктивності в IOPS до ємності в ГБ,
 • Диск - виділений обсяг блоку на дисковому масиві,
 • NAS - Спільне мережеве сховище високої ємності ідеально підходить як місце для резервного копіювання диска на диск (D2D).

Віртуальні NETWORKING

Група продуктів Network надає мережеві послуги віртуального приватного центру обробки даних. Область включає продукти vLAN, Public IP Block, vRouter, vBalancer, Internet, AntiDDoS-захист і vPDC Interconnect.

 • vLAN - визначає віртуальну локальну мережу (802.1q), визначену на фізичному комутаторі типу CISCO Nexus або Catalyst і поширюється на віртуальну інфраструктуру за допомогою VMware vNetwork Distributed Switch. Віртуальні локальні мережі працюють за мережевою моделлю L2 ISO/OSI і використовуються для базового взаємозв'язку vServers та інших об'єктів, що працюють на більш високих мережевих шарах.
 • Public IP Block - загальнодоступний блок IP-адрес для vRouter
 • vRouter  - Віртуальний Router (vRouter) дозволяє маршрутизації IP-трафік між мережами замовника. Підтримує динамічну і статичну маршрутизацію. vRouter також включає в себе функції Firewallu, фільтрацію з врахуванням стану через L3-L4 ACL, переклади адрес SNAT і DNAT. Крім усього іншого, він також дозволяє специфічні налаштування QoS. vRouter - це точка з'єднання для зашифрованих ТУНЕЛІВ VPN віддалених філій та мобільних працівників (Sito-to-Site VPN - IPsec, Remote Access - OpenVPN). 
 • vBalancer - дозволяє замовнику розподілити навантаження на кілька серверів і забезпечити доступність і масштабування продуктивності додатків. Пристрій дозволяє розкласти трафік HTTP або HTTPS.
 • Internet - забезпечує підключення середовища vPDC до Інтернету. Інтернет вказує замовнику гарантовану пропускну здатність інтернет-з'єднання на вихідному інтерфейсі vPDC. Значення для установки повністю знаходяться в руках замовника з гарантованою швидкістю: 10-1000 Мбіт/с.
 • AntiDDoS захист - додатковий сервіс до інтернет-сервісу (C4C ISP), який в першу чергу забезпечує захист компонентів в середовищі vPDC (vRouters, vServers, vBalancers і т.д.) від атак розподіленої відмови в обслуговуванні (DDoS) (особливо об'ємних атак).
 • vPDC Interconnect - забезпечує взаємозв'язок vPDC замовника через приватну мережу взаємозв'язку AC CLOUD. Визначає максимальну пропускну здатність у вихідному інтерфейсі vPDC спільні групи best effort.

SOFTWARE забезпечення віртуального центру обробки даних

Ми також пропонуємо послуги, пов'язані з безпечним резервним копіюванням навколишнього середовища та належним покриттям ліцензії, що підтримується найвищими партнерськими сертифікатами у виробників SW.

 • vBackup - продукти vBackup створюють резервні копії продуктів vDisk або vSSD (або повних віртуальних серверів) за допомогою програмного забезпечення для резервного копіювання та реплікації Veeam Backup. Програмне забезпечення для резервного копіювання Veeam підтримує Microsoft VSS (Volume Shadow Copy Service) для забезпечення послідовного резервного копіювання операційних систем і додатків Microsoft. Є можливість відновити весь vServer, а також окремі vDisks або vSSD, а також окремі файли з підтримуваних операційних систем.
 • vSoftware - ми надаємо нашим клієнтам ліцензії постачальника послуг. Ми пропонуємо продукти від Microsoft (Windows Server, SQL Server, Sharepoint, Exchange), VMware (vSphere, vCloud Suite, Horizon, vFabric), Thales (ProtectV, ProtectFile, ProtectDB, ProtectApp), Veeam, SUSE, які можна експлуатувати на віртуальних або фізичних серверах.

Переваги

 • Ви оплачуєте тільки ті послуги, які вам дійсно потрібні (продуктивність, потужність, ліцензія) 
 • Ви не інвестуєте попередньо до власного HW
 • Ви немаєте даремно витрачених інвестицій, якщо ви не заповнюєте її потужності протягом життя HW
 • Змережете інвестиції у власну ІТ-систему, а також витрати на управління та спеціалістів
 • Веб-інструмент конфігурації та адміністрування VIRTIX для вибору послуг з каталогу послуг, визначення середовища дата-центру та адміністрування окремих компонентів vPDC забезпечує велику гнучкість
 • Гарантована висока безпека сервісу
 • Гарантія наявності елементів критичної інфраструктури становить 99,999% (максимальне відключення сервісу 5,2 хвилини на рік)
 • Гарантія наявності (SLA) якісних параметрів, тобто замовленої обчислювальної потужності та індивідуальних параметрів обслуговування від 99,6% до 99,99%
 • Моніторинг та звітування про надану доступність SLA, включаючи рекомендації на наступний період
 • Модель ліцензування, що дозволяє змінювати кількість користувачів або систем щомісяця, відповідно до поточних потреб

Цільова аудиторія

Мета полягає в тому, щоб запропонувати клієнтам максимальну гнучкість в роботі з ІТ-інфраструктурою і, завдяки он-лайн менеджменту, сприяти підвищенню ефективності в сфері інвестицій, процесів і розгортання бізнес-додатків. Послуга призначена для широкого кола клієнтів від усіх напрямків бізнесу, від малих і середніх підприємств, через державні та державні установи адміністрації, до великих корпорацій, що працюють на сотнях, а то й тисячах серверів.

Do you want more information?