ПОСЛУГИ

Віртуальний приватний центр обробки даних

В рамках наших послуг vPDC (віртуального приватного дата-центру) використовуються ІТ enterprise, тому сервіси відрізняються від інших інфраструктурних хмарних сервісів на ринку з великим акцентом на якість за цінами, доступними для середнього та малого бізнесу.

Послуги пропонуються в наступних формах: публічна хмара IaaS, спеціалізовані хмарні та гібридні рішення IaaS (хмарні сервіси vPDC в поєднанні з власними hw і sw ресурсами клієнта). За складом послуг відповідає покриття стандартних потреб датацентру – він поділяється на категорії Сервер, Сховище, Мережа та Програмне забезпечення.

Віртуальне резервне копіювання та відновлення

Надійні, економічно та в часі ефективні рішення для резервного копіювання та відновлення даних є частиною критично важливих сценаріїв забезпечення безперебійної роботи організації в сучасному світі кібератак. Саме тому ми пропонуємо широкий спектр послуг vBR (Virtual Backup &Recovery), які комплексно займаються питанням резервного копіювання та відновлення даних в / з хмари.

SAP HANA в хмаре

Завдяки цьому сервісу ми привносимо можливість використання двох трендів сьогодення – платформи SAP HANA та надання інфраструктури у вигляді хмарних сервісів. SAP HANA - це революційна платформа для додатків у режимі реального часу та аналізу великих даних від SAP. Він являє собою об'єднання бази даних і прикладної платформи в одну технологію в пам'яті, де вся система управляється в оперативній пам'яті серверів.

Do you want more information?