ЗАПИТ

Перемістіть свої ІТ та дані на чудову адресу. Запитайте нас!

Ми пропонуємо гнучкі, доступні та безпечні ІТ-послуги

Завдяки унікальній платформі Virtix ми пропонуємо клієнту можливість гнучко управляти і змінювати використовувані хмарні сервіси, звітувати і заряджати чітко. Доступність послуги становить 99,999%, наші хмарні сервіси доступні без «очікування в черзі», за типом, обсягом, ціною та формою оплати відповідно до ваших потреб. Центри обробки даних у різних місцях мають параметри Tier III+, кілька систем резервної підтримки та високу безпеку.

Ваші дані та підтримка завжди будуть поруч з вами

Ваші дані не покинуть територію країни, і щоразу, коли ви зможете потрапити на неї, ви також можете фізично взяти їх копію. При впровадженні послуг і подальшої підтримки ми володіємо чеською мовою і маємо досвід роботи з потребами місцевих клієнтів. Ви можете знайти наше представництво з продажу, підтримки та обслуговування в кожному регіоні Чехії та Словаччини.

Надаємо комплексні послуги з експлуатації та супроводу

Ми пропонуємо консультації для ефективного використання хмарних сервісів, забезпечуємо міграційну роботу. Ми також запропонуємо оптимальне рішення для сценаріїв, коли частина ІТ залишається з вами, а частина її переміщається в хмару середовище. Наша технічна підтримка має швидкі відповіді чеською та англійською мовами, доступність навіть у режимі 24х7 та має компетенції, що перетинаються.

До ваших потреб підходимо індивідуально і швидко

На етапі передпродажної підготовки ми запропонуємо вам швидкі відповіді, високі компетенції щодо пропозицій рішень, демо-варіанти та оптимізацію цін. Ми гарантуємо якісні параметри SLA-послуг в межах 99,6 - 99,99%.. З індивідуальними запитами на технічну підтримку ми справляємося дуже гнучко. В оперативному плані ми подбаємо про весь або частину вашого ІТ.

Do you want more information?