НАШІ ПЕРЕВАГИ

Повна гнучкість

Завдяки власній платформі Virtix для управління та виставлення рахунків хмарним сервісам, обробка клієнтом обчислювальних ресурсів віртуального приватного дата-центру та інших хмарних сервісів дійсно дуже гнучка та зрозуміла. Доступна повна автоматизація, прозорий моніторинг та звітність. Тарифікація хмарних сервісів є також виключно чітка і детальна, з можливістю легкого поділу витрат на необхідні одиниці клієнта. Загальна гнучкість для клієнта підкреслюється передпродажними послугами, а саме швидкою реакцією, високою компетентністю для дизайну рішень з багаторічним досвідом роботи хмари, демо-варіантами і оптимізацією цін. На після продажному етапі знову швидкість відповідей на запити, рівень підтримки чеською та англійською мовами, наявність підтримки навіть в режимі 24х7 і перекриття компетенції підтримки.

Висока доступність

Немає такої доступності, як доступність. Уявіть собі хмарний сервіс і використання спільних ресурсів в якості заправки вашого автомобіля с декількома рядами стійок. З нами як постачальником послуг ви завжди приходите на свою безкоштовну паливну стійку, просто вибираєте тип і обсяг заправленого палива і вибираєте безпосередньо з автомобіля і коли і в якому вигляді будете платити. Ви часто стикаєтеся з такими ситуаціями, коли приїжджаєте в чергу до входу на повну заправку або коли користуєтеся послугами іншого хмарного провайдера? Гарантії якісних параметрів хмарних сервісів знаходяться у нас на дуже високому рівні. Гарантована доступність сервісу становить 99,999%, а гарантія якісних параметрів SLA - 99,6 - 99,99%.

Максимальна безпека

Безпека даних та інформації клієнтів максимально піклується за допомогою наших хмарнх сервісів. Дані розташовані у двох центрах обробки даних у Чеській Республіці, їх фізична безпека сертифікована на рівні Tier III+. Ми також маємо сертифікацію ISO 27001 та перевірену відповідність GDPR (документації, процесам, технологіям). Ми впровадили Intel TXT (Trusted Execution Technology), а також доступна послуга шифрування віртуального сервера.

Портал Virtix

Це унікальний клієнтський портал для адміністрування та виставлення рахунків за послуги. Завдяки їй замовник отримує потужний інструмент, який ефективно обслуговує його в багатьох сферах – замовлення послуг, налаштування та адміністрування сервісів, управління користувачами, звітність та виставлення рахунків за послуги.

Do you want more information?