Як краще перейти до хмари?

Важливість технічної підтримки

Рівень технічної підтримки має вирішальне значення при переході до хмари. З оцифруванням всіх мислимих процесів в компаніях і установах нинішнє питання вже не в тому, чи варто переходити, до хмари, а в тому, як максимально правильно перейти до хмари. Важливість технічної підтримки та можливість взаємозв'язку хмарових сервісів інфраструктури з широким портфелем послуг, це найголовніше і ACcloud може запропонувати їх.

Час головного „вибуху“ хмари, не минув, хіба хмара не є трохи зношеним жилетом?

Що стосується наступаючої цифрової трансформації всіх мислимих процесів в компаніях та установах, то скоріше все навпаки. Хто серйозно ставиться до цифровізації, він не запитує, чи варто перемикатися до хмари, а вирішує, коли і особливо як.

Отже, що в підготовці процесу переходу компанії до хмари є найважливіше?

Найголовніше є правильно налаштувати обчислювальні ресурси і спланувати міграцію. У цьому відношенні не так важливо те, що ви відзначали на папері або в електронних таблицях Excel, а те, що покаже практика. Саме тому ми надаємо клієнтам можливість гнучко змінювати ресурси, під час міграції відповідно в перші тижні і місяці експлуатації хмари, ми дозволяємо безкоштовне тестування або Proof of Concept (PoC). PoC — така собі перевірка, демонстрація того, що ваша ідея, технологія або метод працює. Результат має бути достатнім для ухвалення рішення, а не готовим продуктом.

Але весь міграційний план є вирішальним. Ми працюємо над цим разом з замовником і, перш за все, допомагаємо йому в реальній міграції. Якщо замочник підготовлений добре, то не доведеться турбуватися, що переміщення своїх додатків до хмари поставить під загрозу бізнес-операції.

Наша мета – бути інфраструктурним партнером клієнтів, експлуатувати для них інфраструктуру датацентру, і таким чином допоможіть їм створити більше часу, який вони можуть присвятити внутрішньому користувачеві та бізнесу.

Чому клієнт повинен вибирати саме вас, а не конкурентів?

Критеріїв, які в кінцевому підсумку пояснюї на нашу користь, зазвичай більше. Серед основних є високодоступне та безпечне рішення, побудоване на високоякісних технологіях, портал самообслуговування розробник Virtix, технологічна компетентність і vysvětlovat пов'язане з цим оптимальне проектування для замовника і, не в останню чергу, місцезнаходження даних в Чехії. Безумовно, грають свою роль посилання, стабільність компанії і, звичайно ж, конкурентна ціна.

Що б ви назвали найбільшою перевагою вашого рішення?

Виключно, ми пропонуємо високу доступність, до 99,999 відсотка, але перш за все гнучкість в управлінні обчислювальними ресурсами і в бухгалтерському обліку. Це представляє автоматизований портал самообслуговування Virtix.Так багато для технологій. Однак найбільшою нашою перевагою є більш ніж десятирічний досвід надання хмарових IaaS сервисів і отримані компетенції в різних середовищах. Зрештою, клієнти найбільше оцінять рівень нашої технічної підтримки, не тільки режим 7х24, але в основному його якість, швидкість і гнучкість компетентності.

Чи виграє клієнт від того, що AUTOCONT належить до групи компаній Aricoma Group, яка є найбільшою чеською IT-групою?

Звичайно. Це дає йому гарантію стабільності та абсолютно ідеального місцезнаходження, на практичному рівні можливість зв'язку сервісів хмари інфраструктури з усім портфоліо сервісів Аutocont тільки після виконання стратегіі:

Ми – ваше ІТ. Я вважаю, що в цьому відношенні ми маємо унікальну позицію на чеському ринку.

Сьогодні важко знайти і заплатити відмінним людям. У нас вони доступні у великій кількості і по всій Чехії. Забезпечуємо постійний технологічний розвиток наданої платформи, включаючи значні інвестиції в гармонізаційний портал Virtix, ми впроваджуємо нові послуги клієнтському сегменту середнього ринку, які мають сенс і додають цінності. Одним словом, ми прагнемо залишатися на вершині як технологічно, так і з точки зору клієнтського підходу.

Do you want more information?