SAP HANA в хмаре

SAP HANA

ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ СЕРВІСУ ВИ ЗМОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЯ ДВОМА СИЛЬНИМИ ТЕНДЕНЦІЯМИ В ENTERPRISE IT - ПЛАТФОРМОЮ SAP HANA І НАДАННЯМ ІНФРАСТРУКТУРИ У ВИГЛЯДІ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ.

Що приносить SAP HANA

SAP HANA - це революційна платформа для додатків у режимі реального часу та аналізу великих даних від SAP. Він являє собою підключення бази даних і прикладної платформи в одну технологію в пам'яті, де вся система експлуатується в оперативній пам'яті серверів. Це означає збільшення на порядок продуктивності обробки даних в порівнянні з традиційними базами даних. Основна перевага такого рішення полягає не тільки в швидкості обробки даних, але в основному в тому, що прямо зараз ми обробляємо великі обсяги даних, можна реалізовувати завдання, які при традиційному рішенні постійно вкрай довгі і тому не мають сенсу реалізовувати.

SAP HANA як сертифікований хмарні сервіс

В рамках платформи, побудованої на підприємствах технологічних компаній Intel, Cisco і NetApp, ми створили інфраструктуру для SAP HANA у вигляді сервісів з гарантією високої доступності.

Ви можете підготувати гаряче середовище для клієнтів, включаючи операційну систему SUSE Linux, для встановлення бази даних SAP HANA. Клієнти, які розглядають можливість використання SAP HANA для своїх додатків, можуть отримати необхідну інфраструктуру за лічені хвилини або години, на відміну від кількох тижнів або місяців, які знадобляться для придбання обладнання. Крім того, гнучкість хмари створює інфраструктуру лише на обмежений час, наприклад, у разі тестування, розробки або впровадження рішень proof-of-concept. Ще однією величезною перевагою є гнучкість адаптації інфраструктури до інших клієнтів - тобто можливість регулювати розміри системи відповідно до реальних вимог конкретного додатка.

Інфраструктура для SAP HANA побудована за принципом TDI - індивідуальної інтеграції дата-центрів. TDI - це сертифікована програма SAP, вона впроваджує інфраструктури впровадження SAP HANA з апаратних компонентів підприємства, сертифікованих SAP. Все рішення повинно проектувати вимогливі тести продуктивності, які слідують точно визначеним параметрам KPI.

Переваги запуску SAP HANA в cloud

Перевагою запуску SAP HANA в хмарі є, серед іншого, можливість налаштувати інфраструктуру під свій бізнес. Наші фахівці-експерти завжди допомагали вам з правильним виміром вашої інфраструктури. Згідно з пропозицією, ми підготували пакети для часто використовуваної конфігурації SAP HANA. Конфігурації пакетів тестуються оператором і відповідають рекомендаціям SAP.

Do you want more information?