10 причин користуватися послугами vPD AC Cloud

Просте застосування центральних змін

Коли бізнес вирішує щось змінити, він може зробити це швидко, легко і для всіх користувачів одночасно. Це стосується як даних, так і віртуалізованого програмного забезпечення. Однак це не означає, що всі бізнес-користувачі можуть бачити всі дані і можуть втручатися в них. Ці функції залежать від індивідуальних налаштувань доступу та дозволів. Процесуально кажучи, найважче продумати таку систему. Налаштувати його, застосувати та постійно редагувати - це вже шматок пирога. Просте застосування центральних змін незамінне особливо для компаній з багатьма філіями та установами.

Відстеження

При правильних налаштуваннях програмних систем легко дізнатися, хто з користувачів додав, змінив або видалив ті чи інші дані. Не менш очевидно, хто і як використовує ті чи інші дані або програмне забезпечення. Цей факт є одним з важливих елементів внутрішньої безпеки даних. Для великих компаній ця статистика є важлива у прийнятті процесних рішень та плануванні проектів.

Резервна копія

Всі знають, як це дратує, коли втрачаються непідкріплені дані. Хмара однак він утворює взаємопов'язану систему серверів і зберігання даних. Тому резервне копіювання є фундаментальним принципом роботи хмари. Тому дані не залежать від функціонування одного конкретного пристрою.

Особисті причини

Якщо компанія зберігає дані у внутрішніх сховищах даних, їй також потрібні експерти, які піклуються про ці сховища. Однак відділам кадрів дуже складно знайти таких співробітників і вимоги до заробітної плати спеціалізованих працівників чималі. Також немає гарантії, що вони безперешкодно впишуться в культуру компанії. Крім того, у більшості компаній навіть не вистачає серверів, щоб бути повністю завантаженими одним спеціалізованим адміністратором, тому відбуваються економічні втрати. Компанія також повинна забезпечити належне покриття в разі хвороби або відпустки. Але це може бути ще важче, ніж знайти постійного співробітника. Як правило, професіонали, які піклуються про хмару , більш кваліфіковані, доступні буквально вдень і вночі, звикли спілкуватися з корпоративними клієнтами.

Фінансові причини

Купівля корпоративних серверів завжди означає значні фінансові вкладення. Більш того, за вкладені гроші навіть велика компанія ніколи не придбає таку потужну технологію, яка доступна компаніям, що працюють на віртуальному зберіганні даних в якості основного виду діяльності. Якщо фірма використовує хмару, може інвестувати заощаджені гроші ефективніше. А головне, він завжди платить тільки за ті обчислювальні потужності, які він черпає. Запуск дата-центрів є прикладом того, як працює як працює ефект масштабу. Віртуалізований робочий стіл також означає менше вимог до продуктивності ПК, тому вам просто потрібно купувати дешевші пристрої.

Об'єкт управління

Сервери сьогодні стають все потужнішими та потужнішими. Тим не менш, це правда, що кожна компанія, яка хоче зберігати дані власними силами, також повинна мати належні приміщення, де все ще зберігаються відносно великі сервери. Крім того, зберігання даних має високу споживану потужність, шумить і вимагає постійної температури. Під це є необхідно підлаштувати проводку і ізоляцію приміщення. З урахуванням того, що є можливість аутсорсингу хмарного рішення, сервери фактично займають місце абсолютно без потреби.

Екологія

Однією з найбільш значущих фінансових статей для роботи сервера є рахунок за електроенергію. У спеціалізованих дата-центрах, що входять до складу хмари, завжди є новітні технології. Він має набагато кращий коефіцієнт продуктивності та енергоспоживання, ніж будь-який корпоративний центр обробки даних. Причина використання хмари не тільки фінансова, але і екологічна. І найбільш екологічним підходом є ще й задекларована стратегія більшості успішних компаній в сучасному розвиненому світі.

Наявність

Наявність є одним з ключових параметрів хмарних рішень. Коли компанія вирішує зберегти свої дані у віртуальному приватному дата-центрі, вона повинна обов'язково отримати до них доступ у будь-який час. І перш за все, якість потоку даних завжди буде такою ж гарантованою постачальником.

Гнучкість

Як і будь-який аутсорсинг, використання приватного віртуального центру обробки даних означає величезну гнучкість. Компанія завжди може вибрати кращого постачальника за технічними параметрами, ціною і рівнем сервісу і сервісу. Крім того, йому не потрібні власні професійні співробітники або непотрібне і дороге обладнання в активах. Таким чином, він може кинути всі сили в головну тему своєї справи.

Безпека

Хоча багато компаній стурбовані переміщенням своїх даних у хмару, правда в тому, що віртуальні приватні центри обробки даних часто парадоксально роблять їх безпечнішими, ніж корпоративні серверні кімнати. Зазвичай вони не мають навіть частки заходів безпеки в порівнянні з безпечними професійними центрами обробки даних. Але мова йде не тільки про фізичну безпеку даних. Завдяки шифруванню дані абсолютно безпечні не тільки при передачі у віртуальний дата-центр, але і при їх зберіганні там.

Do you want more information?